Results of Free Spirit Youth Race at Mt. SAC Oct. 12th
Jump to: Sub Bantam Girls   Bantam Girls   Midget Girls   Youth Girls     Schedule
Sub Bantam Boys   Bantam Boys   Midget Boys   Youth Boys   Top of Page   Home
  Name Div Team Time
Sub-Bantam - Girls
1 Robertson, TaJalayah SBG LAJG 11:13.74
2 Jesson, Christi SBG SVRR 11:40.31
3 Russell, Tierney SBG LAJG 11:41.42
4 Garritson, Shelby SBG UNA 11:41.79
5 Lewis, Daylon SBG VS 12:00.53
6 Perkins, Xiomara SBG VC 12:35.13
7 Keller, Sarah SBG SDRR 13:08.11
8 Lichstein, Kaela SBG SVRR 13:51.51
9 Jarvis, Megan SBG SDRR 13:17.14
10 Bello, Tristen SBG LAJG 13:24.00
11 Sutherland, E. SBG GE 13:34.71
12 O'Donahue, Shannon SBG NP 13:41.95
13 Griffith, Stephanie SBG UTC 13:45.72
14 Townsend, Erika SBG PRR 13:46.87
15 Shapiro, Rachael SBG SCC 13:49.09
16 Alexander, Mystasia SBG LAJG 14:03.78
17 George, Megan SBG LAJG 14:07.33
18 Velasquez, Ruby SBG CR 14:11.55
19 McLeod, Jensen SBG UTC 14:17.38
20 Magnuson, Cambria SBG SVRR 14:20.81
21 Hynes, Olivia SBG SVRR 14:24.37
22 Armstrong, Rebecca SBG FS 15:01.07
23 Watts, Cheyenne SBG UTC 15:11.52
24 Mednikov, Elizabeth SBG LAF 15:15.47
25 Bovshow, Maya SBG VS 15:26.08
26 Day, Jenny SBG NP 15:31.26
27 Craver, Kyndol SBG LS 15:33.47
28 Craver, Maia SBG LS 15:47.53
29 Thompson, Taylor SBG SVRR 15:53.77
30 Severson, Jacqueline SBG CC 15:57.60
31 LaPlant, Darby SBG SCW 16:09.87
32 Reza, Amanda SBG SP 16:16.09
33 Powell, Desiree SBG NP 18:00.80
34 Powell, Dannae SBG NP 18:13.60
35 Thompson, Amber SBG NP 18:29.87
36 Sasaki, Cammie SBG SVRR 18:30.45
Jump to: Sub Bantam Girls   Bantam Girls   Midget Girls   Youth Girls     Schedule
Sub Bantam Boys   Bantam Boys   Midget Boys   Youth Boys   Top of Page   Home
  Bantam - Girls
1 Delong, Joelle BG SCW 14:03.30
2 Dale, Monae BG LAJG 14:11.50
3 Garritson, Moegan BG UNA 14:14.30
4 Russell, Tia BG LAJG 14:17.60
5 Slack, Mariah BG SDRR 14:21.00
6 Peale, Jana BG VS 14:22.80
7 Vernola, Karla BG SVRR 14:25.90
8 Zamudio, Grace BG SCW 14:31.80
9 Pineda, Chassity BG LAJG 14:35.60
10 Choate, Caylie BG 14:38.40
11 McCullough, Riley BG UTC 14:46.60
12 Shirley, Katie BG SCW 15:06.20
13 Mills, Julia BG VS 15:09.20
14 Aguirre, Sandy BG CR 15:42.00
15 Sanders, Ashley BG LAJG 15:42.70
16 West, Jame BG SDRR 15:43.40
17 Nanas, Brittany BG VS 15:53.20
18 Jones, Rebecca BG SVRR 15:55.00
19 Carrillo, Amanda BG LAJG 15:57.90
20 Williams, Rachel BG 16:00.30
21 Lindstrom, Janay BG SCRR 16:06.50
22 Shiney, Meredith BG UTC 16:08.00
23 Wi, Kristi BG UTC 16:23.50
24 Hudson, Amy BG SCW 16:30.60
25 Kather, Brooke BG SOCW 16:42.30
26 Reed, Lora BG MIG 16:45.70
27 Hernandez, Bianca BG NVGB 16:49.90
28 White, Selihah BG LAJG 16:53.70
29 Perkins, Jasmine BG VC 17:02.10
30 McCullough, Devin BG UTC 17:11.30
31 Rush, Hannah BG SCW 17:11.80
32 Teems, Emily BG VC 17:19.60
33 McCullough, Chelsee BG LAJG 17:28.40
34 Hunter, Brittani BG LAJG 17:30.00
35 Scharphorn, Lauren BG UTC 17:33.40
36 Morrison, Kayla BG VS 17:33.70
37 Tom, Jessica BG VS 17:42.20
38 Arroyo, Sandra BG CR 17:43.40
39 Arias, Ashley BG CR 17:45.70
40 Martinez, Lisa BG VC 17:46.60
41 Keller, Melissa BG SDRR 17:47.90
42 Garner, Hanna BG SVRR 18:01.30
43 Frelhon, Sarah Rose BG UTC 18:11.30
44 McCoy, Titiana BG NVGB 18:13.40
45 Brown, Karen BG VC 18:18.00
46 Murao, Maya BG VS 18:20.70
47 Pelatt, Katie BG VC 18:23.00
48 Thomas, Clara BG CC 18:28.80
49 Durel, Natasha BG UTC 18:46.60
50 McCoy, Kiana BG NVGB 18:47.10
51 Haider, Natasha BG SVRR 18:53.20
52 Harris, Rossha BG LAJG 19:10.10
53 Kutcher, Allison BG IC 19:32.30
54 Delgado, Amanda BG VC 19:53.90
55 Barraza, Brianna BG VSI 20:08.00
56 Hulbert, Kelsey BG VC 20:21.00
57 Jackson, Sammy BG SVRR 20:23.00
58 Jeffries, Irene BG MIG 20:34.60
59 Barash, Lauren BG VS 20:37.70
60 Barson, Anna BG SVRR 20:43.20
61 Johnson, Anna BG MVR 20:50.00
62 Irvine, Brynnea BG NP 20:58.80
63 Barone, Giana BG VC 21:20.40
64 Abedin, Ency BG VC 21:30.30
65 Paramor, Katie BG VC 21:32.30
66 Sasaki, Tawni BG SVRR 21:34.60
67 Blocker, Lanae BG VC 22:29.30
68 Becker, Ashley BG SVRR 22:31.30
69 Smith, Sofia BG UTC 22:41.40
70 Kelsey, Molly BG NP 22:57.30
71 Potts, Brejai BG LS 23:11.60
72 Coffin, Emily BG SCW 23:24.20
73 Kanu, Kristen BG LS 24:01.60
74 Abdali, Alia BG 24:07.70
75 Brathwaite, Akira BG SCW 24:50.80
76 Beggs, Kaitlyn BG TTM 24:53.80
77 Harrell, Sharquella BG BCMS 26:46.40
Jump to: Sub Bantam Girls   Bantam Girls   Midget Girls   Youth Girls     Schedule
Sub Bantam Boys   Bantam Boys   Midget Boys   Youth Boys   Top of Page   Home
  Midget - Girls
1 Brdhr, Brynn MG VS 13:26.20
2 Spinler, Dede MG SDRR 13:33.80
3 Vargha, Jordan MG SVRR 13:57.40
4 Wilson, Heather MG TTM 14:07.10
5 Blanchard, Tara MG UTC 14:19.90
6 Duffy, Tiffany MG SDRR 14:23.50
7 Kautiainer, Rella MG SCW 14:25.70
8 Hernandez, Laura MG PT 14:30.40
9 Zucker, Vanessa MG SDRR 14:30.40
10 Marquette, Sumer MG SVRR 14:42.90
11 Lopez, Allie MG UTC 14:44.60
12 Jacobs, Rebecca MG VS 14:46.40
13 Weaver, Angelica MG Road Run 14:50.10
14 Shirley, Sarah MG SCW 15:00.00
15 Willard, Holly MG SVRR 15:07.80
16 Rincon, Priscilla MG SCRR 15:13.60
17 Crawford, Kacie MG SCW 15:18.10
18 Cjeda, Shonte MG VS 15:19.80
19 Parkinson, Hayley MG SCW 15:23.00
20 Martinez, Amayrani MG VS 15:32.60
21 Alexander, Myshauna MG LAJG 15:35.80
22 Johnson, Kaneesha MG LAJG 15:39.50
23 Barker, Bethany MG SCW 15:46.40
24 Choate, Caitlin MG 15:51.30
25 Fuentes, Danika MG UTC 15:53.30
26 Cingerman, Erika MG LAF 15:58.60
27 Perez, Precious MG VS 15:59.50
28 Wolfson, Katie MG VSI 16:04.70
29 Hebb, Taylor MG Stork 16:11.20
30 Worm, Kaja MG UTC 16:18.90
31 Carlos, Stacy MG LAF 16:19.40
32 Barry, Olivia MG CC 16:20.20
33 McCullough, Keelyn MG UTC 16:26.50
34 Alatome, Marlene MG VS 16:32.50
35 Montoya, Joanna MG RZ 16:38.60
36 Barson, Sarah MG SVRR 16:49.10
37 Severance, Mandy MG SVRR 16:53.40
38 Alexander, Malaysia MG GE 17:15.80
39 Robertson, TaJaneece MG LAJG 17:16.10
40 Nevins, Ilana MG CC 17:21.20
41 Scott, Catherine MG LAJG 17:27.50
42 Sulham, Amara MG SCW 17:32.20
43 Jaedtke, Molly MG SVRR 17:34.30
44 Lawson, Kyera MG LAJG 17:34.90
45 McCullough, Charie MG LAJG 17:35.60
46 Brink, Hayley MG VSI 18:00.10
47 Willis, Joi MG LAJG 18:06.60
48 Baird, Stephanie MG SCW 18:22.00
49 Maradiago, Kimberly MG LAJG 18:33.90
50 Morris, Kelsey MG LAF 18:48.30
51 Martinez, Monique MG LAF 18:48.90
52 Ruff, McCartney MG UTC 18:49.80
53 Goldner, Hannah MG SCW 19:02.50
54 Windle, Abigail MG SVRR 19:36.90
55 Lewis, Jacqueline MG UTC 21:51.80
56 McCoy, Mercedes MG NVGB 21:58.00
Jump to: Sub Bantam Girls   Bantam Girls   Midget Girls   Youth Girls     Schedule
Sub Bantam Boys   Bantam Boys   Midget Boys   Youth Boys   Top of Page   Home
  Youth - Girls
1 Evans, Ashley YG GE 16:18.50
2 McDaniel, Michelle YG SCW 16:31.50
3 McDaniel, Megan YG SCW 16:44.80
4 Fuentes, Anais YG UTC 16:51.00
5 Lindstrom, Jzsanette YG SCRR 16:51.60
6 Ohara, Pilar YG EQ 17:12.80
7 Gomez, Cristina YG TTM 17:22.20
8 Rigby, Julia YG EQ 17:37.80
9 Chesnut, Nicole YG SCRR 18:00.40
10 Jesson, Laura YG SVRR 18:06.30
11 McLeod, Morgan YG UTC 18:14.80
12 Petkovic, Megan YG Wings 18:18.20
13 Armstrong, Tanya YG LAJG 18:19.20
14 Mahony, Molly YG EQ 18:20.70
15 Sanchez, Elizabeth YG GE 18:23.20
16 Aaron, Skye YG LAF 18:41.80
17 Hayes, Jasmine YG UTC 18:42.20
18 Rincon, Enulia YG SCRR 18:48.70
19 Fletcher, Michelle YG SCRR 18:52.70
20 Gonzales, Angelina YG LAF 19:01.60
21 Toberty, Sarah YG IC 19:05.40
22 Gibbons, Bianca YG TTM 19:10.10
23 Hochstrasser, Vianna YG TTM 19:15.60
24 Herring, Kelsea YG SCRR 19:17.10
25 Giron, Gabriela YG UTC 19:24.10
26 Avetoom, Katie YG EQ 19:28.40
27 Townsend, Sarah YG PRR 19:41.20
28 Nicolas, Natalie YG VS 19:58.90
29 Jung, Erika YG NP 20:24.20
30 Washington, Nicole YG UNA 20:30.70
31 Frymire, Brittany YG Wings 20:37.30
32 Fletcher, Danielle YG SCRR 20:37.80
33 Copeland, Rose YG UTC 22:24.30
34 McLaughlin, Laura YG VCE 23:02.00
35 Armstrong, Sarah YG FS 23:31.70
36 Marsteller, Taylor YG SCRR 23:38.40


Jump to: Sub Bantam Girls   Bantam Girls   Midget Girls   Youth Girls     Schedule
Sub Bantam Boys   Bantam Boys   Midget Boys   Youth Boys   Top of Page   Home

Name Div Team Time
  Sub-Bantam - Boys
1 Acord, Aajon SBB SDRR 10:33.30
2 Kupka, Hunter SBB TTM 11:05.01
3 Rincon, Bryant SBB SCRR 11:47.85
4 Larimore, Cody SBB SCW 11:51.20
5 Garito, Lorenzo SBB NP 11:55.90
6 Durel, Alexander SBB UTC 12:15.60
7 Egelko, Aron SBB VCE 12:23.80
8 Blackburn, Cameron SBB SCC 12:36.80
9 Milliken, Jonathan SBB SCW 12:39.00
10 Conway, Sean SBB VS 12:47.30
11 Verteiney, Benjamin SBB CC 12:52.50
12 Froboese, Conner SBB TTM 13:01.10
13 Friedrich, Thomas SBB TTM 13:13.30
14 Rodrigues, Kurt SBB LS 13:35.90
15 McLaughlin, Michael SBB VCE 14:10.50
16 Williams, Justin SBB 14:12.20
17 Jacobs, Zachary SBB VS 14:37.80
18 Hernandez, Cesar SBB PT 14:52.60
19 Kinberg, Aaron SBB UNA 14:55.50
20 Lucas, Tony SBB OH 15:09.20
21 Arnold, Joshua SBB NP 15:24.30
22 Thompson, Nolan SBB TM 15:28.60
23 LeGault, Ryan SBB UTC 15:29.50
24 McCullough, Gillian SBB UTC 15:35.30
25 Bastani, Aaron SBB GE 16:18.90
26 Lindsey, Joshua SBB MVR 16:26.30
27 Arnold, Joseph SBB NP 16:30.80
28 Urmancheev, Sidney SBB UTC 16:48.10
29 Hahn, Ryan SBB SCC 17:52.80
30 James, Kelsey SBB NP 19:34.50
31 Cuevas, Christian SBB SCRR 20:18.00
32 Ghadiyaram, Vik SBB LS 21:47.90
33 Hall, Thomas SBB LAF 22:17.20
Jump to: Sub Bantam Girls   Bantam Girls   Midget Girls   Youth Girls     Schedule
Sub Bantam Boys   Bantam Boys   Midget Boys   Youth Boys   Top of Page   Home
  Bantam - Boys
1 O'Neil, Austin BB SCW 12:54.10
2 Puraci, Sebastian BB SCRR 13:09.10
3 Hudson, Tommy BB SCW 13:14.80
4 Weiss, Tucker BB VS 13:21.80
5 Brosseau, Brian BB UTC 13:22.70
6 Snyder, Timothy BB UTC 13:34.40
7 Maizlawd, Barron BB Hewes 13:39.70
8 Aguilor, Joseph BB CR 14:05.80
9 Giron, Marcos BB UTC 14:07.30
10 Svet, Mark BB BTC 14:09.40
11 Russ, Conner BB UTC 14:26.70
12 Lopez, Enrique BB SCRR 14:31.10
13 Shelly, Colwyn BB VS 14:35.30
14 Potts, Aaron BB WCG 14:44.00
15 Love, Tanner BB LS 14:50.90
16 Nelson, Joshua BB SCC 14:51.30
17 Lopez, Tommy BB UTC 14:57.70
18 Vargha, Michael BB SVRR 15:00.20
19 LeGault, Adam BB UTC 15:04.40
20 Brown, Donavon BB LAJ 15:09.90
21 Mendoza, Alejandro BB NVGB 15:18.10
22 McCreary, James BB SCC 15:19.20
23 Garritson, Buchannan BB UNA 15:22.00
24 Kinberg, Arye BB UNA 15:33.10
25 Lutz, Kurt BB SCW 15:40.50
26 Shirley, Tony BB SCW 15:43.00
27 Gonzales, John BB UTC 15:45.50
28 Salzle, Michael BB VSI 15:54.90
29 Pagett, Kurtis BB UNA 15:59.00
30 Crawford, Eric BB SCW 16:00.20
31 Duran, Franky BB NVGB 16:11.70
32 Shaner, Evan BB RSG 16:14.30
33 Potts, Darren BB LS 16:22.00
34 Lindsey, Janion BB MVR 16:29.70
35 Rodrigues, Ryan BB LS 16:32.00
36 Blackburn, Jordan BB SCC 16:32.50
37 Nicolas, Chris BB VS 16:33.30
38 Stewart, Christopher BB VS 16:39.30
39 Pelaez, Nicolas BB VS 16:40.20
40 Weaver, Benjamin BB Road Run 16:47.90
41 Tillman, Ryan BB TTM 16:51.90
42 Clingerman, Joey BB LAF 16:53.40
43 Chang, Daniel BB LAF 16:54.00
44 Marsteller, Tyler BB SCRR 16:56.00
45 Patterson, Matt BB UTC 17:09.80
46 Reza, Luis BB SP 17:14.50
47 Academia, Shane BB OH 17:15.70
48 Nelson, Devin BB NP 17:34.50
49 Kovalk, Kyle BB VS 17:37.30
50 Potts, Darrell BB LS 17:39.50
51 Penn, Demarcus BB MVR 17:41.80
52 Carlos, Joshua BB LAF 17:43.50
53 Harvey, Aaron BB SCC 18:09.90
54 Chrodo, Michael BB NVGB 18:12.50
55 Manzani, Daniel BB TTM 18:17.10
56 Dunn, Shaion BB VS 18:34.70
57 Bradshaw, Luke BB TTM 18:38.30
58 Clark, Cole BB UTC 18:40.10
59 O'Donaghue, Ryan BB NP 18:40.60
60 Alvarado, Steve BB TTM 18:48.20
61 Harvey, Brett BB SCC 19:11.40
62 Knoell, M. BB VSI 19:40.10
63 Garrett, Matthew BB VC 19:53.40
64 Shallow, Josh BB TTM 20:04.80
65 Sultzer, Christopher BB SVRR 20:14.30
66 Martindale, Dayton BB UTC 20:57.00
67 Robbins, Connor BB SCW 20:57.50
68 Higbee-Valazquez, Julio BB CR 23:49.80
69 Abdai, Alexander BB DQ
Jump to: Sub Bantam Girls   Bantam Girls   Midget Girls   Youth Girls     Schedule
Sub Bantam Boys   Bantam Boys   Midget Boys   Youth Boys   Top of Page   Home
  Midget - Boys
1 Mitchell, Karlton MB TTM 12:23.40
2 Jarvis, Collin MB SDRR 12:27.40
3 Sknsoy, Parker MB SDRR 12:29.90
4 Hanna, George MB CH 12:42.90
5 Gunning, Alex MB SCW 12:44.10
6 Morgan, Ryan MB VCE 12:54.50
7 Melena, Steven MB VS 13:03.40
8 Fleischhacker, Alex MB SDRR 13:14.00
9 Vordahl, Christopher MB TTM 13:19.60
10 Montoya, Jonnie MB UTC 13:24.50
11 Shiney, Matthew MB UTC 13:28.10
12 Kublman, Connor MB SDRR 13:30.30
13 Jesson, Paul MB SDRR 13:31.50
14 Potts, Caleb MB WCG 13:35.60
15 Humphreys, Wes MB CH 13:38.00
16 Schmitt, Brett MB UTC 13:39.50
17 Pugmire, Cole MB SVRR 13:41.20
18 Thompson, Ben MB TTM 13:46.80
19 Kinberg, Adam MB UTC 13:47.60
20 West, Billy MB SDRR 13:48.30
21 Dixson, James MB CH 13:54.40
22 Brown, Gabe MB SDRR 13:57.30
23 Lewis, Cody MB VS 14:08.60
24 Bissonette, Christopher MB SCW 14:21.60
25 Bradshaw, Peter MB TTM 14:36.80
26 Rogers, Richard MB TTM 14:39.80
27 O'Donaghue, Sean MB NP 14:42.10
28 Manjarrez, Daniel MB VS 14:45.20
29 Mynes, Patrick MB GE 14:58.00
30 Lucas, Joseph MB OH 15:01.20
31 Schwanz, Tyler MB UTC 15:01.60
32 Aukshunas, Kyle MB EQ 15:02.40
33 Medina, Anthony MB VS 15:06.30
34 Jones, Jordan MB LAJ 15:10.00
35 Edwards, Dwayne MB TTM 15:10.30
36 Pattison, Michael MB NP 15:10.90
37 Shallow, Cory MB TTM 15:14.10
38 Severson, Brandon MB CC 15:17.10
39 Estrada, Moises MB VS 15:23.40
40 Pekelis, Jacob MB RSG 15:38.20
41 Garritson, John MB UNA 15:45.50
42 Lazier, Daniel MB LAF 15:46.80
43 Egeiko, Erik MB VCE 15:52.60
44 Sobol, Jared MB LAF 15:55.30
45 Diaz, Marc MB TTM 15:58.90
46 Powell, Blake MB SVRR 16:00.00
47 Pelhet, James MB VSI 16:01.60
48 Montenegro, R. MB VC 16:07.50
49 Blanton, Jonathan MB CH 16:12.20
50 Johnson, Corrigan MB SVRR 16:15.50
51 Hahy, Dylan MB RSG 16:17.10
52 Froboese, Mike MB TTM 16:19.00
53 Hernandez, Chayanne MB PT 16:33.30
54 Diaz, Eric MB TTM 17:09.40
55 Craver, Jalen MB LS 17:16.80
56 Golling, Christopher MB TTM 17:25.20
57 Hess, Tommy MB SCW 17:30.40
58 Garner, Thomas MB SVRR 17:37.70
59 Risco, Luis MB NVGB 17:40.90
60 Keenan, Carl MB SVRR 17:43.30
61 Yonkers, Drew MB SVRR 17:53.60
62 Bendas, Eric MB TTM 18:01.10
63 Harvey, Ian MB SCC 18:03.80
64 Thulemeyer, Alex MB CH 18:22.50
65 Sullivan, Rick MB IC 18:48.20
66 Parker, Jordan MB OH 19:14.40
67 Chang, Michael MB LAF 19:20.10
68 Parker, Tyler MB OH 19:34.50
69 M. Wolde, Yoseph MB SCC 20:17.50
70 Lemus, Fernando MB BCMS 20:39.40
71 Johnston, Andrew MB TTM 21:15.02
72 Gonzales, Danny MB SVRR 21:22.80
73 Kohut, Dustin MB VC 22:49.00
74 Beltran, Jose MB CR 23:18.30
75 Mednikov, David MB LAF 26:17.30
76 Avila, Edward MB BCMS ??
Jump to: Sub Bantam Girls   Bantam Girls   Midget Girls   Youth Girls     Schedule
Sub Bantam Boys   Bantam Boys   Midget Boys   Youth Boys   Top of Page   Home
  Youth - Boys
1 Gallardo, Louie YB EQ 13:54.70
2 Aukshunas, Brian YB EQ 13:56.90
3 Kelly, Jimmy YB SCW 14:26.30
4 Threw, Jared YB SDRR 14:35.9
5 Cherrie, Ryan YB SOCW 14:45.60
6 Light, Austin YB EQ 14:56.50
7 Slack, Dave YB SDRR 15:09.30
8 Woodburn, Greg YB VCE 15:16.60
9 Bautista, Alex YB CR 15:23.00
10 Routh, Alex YB SVRR 15:28.50
11 Patterson, Scott YB UTC 15:31.40
12 Villalobas, Valiente YB SDRR 15:32.90
13 Mansoory, Zaki YB NVGB 15:33.90
14 Wilcox, Jonathan YB SVRR 15:38.20
15 Kleinsasser, Eric YB LAF 15:49.70
16 Svet, John YB BTC 16:07.60
17 Rose, Connor YB EQ 16:17.50
18 Smith, Gavin YB UTC 16:30.10
19 Snyder, Luke YB UTC 16:31.00
20 Minahan, Max YB VSI 16:35.10
21 Prinslow, Garrett YB TTM 16:41.30
22 Greubel, John YB EQ 17:01.40
23 Rubalcaba, Martin YB VCE 17:14.00
24 Jorgensen, Cory YB Wings 17:17.30
25 Orozco, Pedro YB VSI 17:19.60
26 Miller, John YB Wings 17:20.50
27 McKnight, Kian YB SCW 17:31.20
28 Martinez, Andrew YB OH 17:44.30
29 Harvey, Robert YB SCC 17:49.30
30 Azemoon, Mark YB VS 17:56.30
31 Castanon, Eric YB VS 18:02.20
32 Moore, Alexander YB SCW 18:03.30
33 Taylor, Keith YB LAJ 18:04.30
34 Reale, Christopher YB LAJ 18:05.40
35 Barra, Jose YB SCRR 18:08.00
36 Larimore, RJ YB SCW 18:41.80
37 Weisshaar, Erick YB VCE 18:49.80
38 Kovacevich, Matthew YB UTC 18:52.80
39 Hernandez, Manuel YB UNA 19:02.60
40 Taiger, Ryan YB NP 19:06.80
41 Tucker, David YB Wings 19:15.20
42 Roumelis, Alex YB TTM 19:53.50
43 Barnum, Scotty YB UTC 20:23.00
44 Bryant, Joshua YB BCMS 21:09.40
45 Rishamwy, Michael YB Wings 21:42.10
46 Jones, Andre YB LAJ 21:49.60
47 O'Donaghue, Rory YB NP 21:52.50
48 Robbins, Treavor YB SCW 21:56.30
49 Arteaga, Ernesto YB BCMS 21:59.20
50 Stidhum, Tacar YB BCMS 24:18.00
51 Smith, Trashawn YB BCMS 27:04.40